Výcvik

Většina psů je vycvičených svými majiteli. Existuje mnoho různých úrovní výcviku psů, a je jen na vás, kolik energie budete chtít do této oblasti investovat. 

Od

200 Kč / hodina

O této
službě

Většina psů je vycvičených svými majiteli. Existuje mnoho různých úrovní výcviku psů, a je jen na vás, kolik energie budete chtít do této oblasti investovat. Pokud se rozhodnete cvičit svého psa sami, na jakékoliv úrovni, pamatujte, že nejste sami. Existuje mnoho dostupných pomůcek k výcviku a můžete také kdykoliv získat radu od našich cvičetelů psů.

 

Jaká plemena cvičíme?

Ostatní plemena cvičíme dle individuální domluvy.

Základy poslušnosti

Základní trio správné poslušnosti.

Důvěra

Čím větší důvěru máte v chování svého psa, tím více volnosti mu budete moc pravděpodobně dát. Pes, který se může volně pohybovat na zahradě či na procházce, má mnohem lepší kvalitu života. 

Povinnost

Musíte se ujistit, že se váš pes chová bezpečně – že nebude buď nadměrně obtěžovat okolí nebo že nebude pro společnost lidí nebezpečný.

Váš zájem

Dobře vycvičený pes se bude lépe chovat doma a bude reagovat na lidi obecně pozitivním způsobem. Vynaložte proto na výcvik psa dostatečné úsilí, aby váš pes dokázal obohatit váš život pozitivním způsobem. 

Co je našim cílem?

Základní ovladatelnost a poslušnost​

Příprava na Ověření vlohových vlastností

Příprava na lovecké zkoušky

Příprava na výstavy​

Ceník výcviku a hlídání

Jsme tu pro Vás, pokud se chystáte na dovolenou, jste nemocní, nebo máte moc práce. Pohlídáme vašeho chlupáče podle jeho potřeb, aby byl spokojený
a šťastný i v době Vaší nepřítomnosti. Zajistíme Vám hlídání Vašeho pejska v domácím prostředí formou začlenění do náhradní rodiny nebo formou hlídání či návštěv u Vás doma v Bruntále a blízkém okolí.

Výcvik základní poslušnosti a aportování dummy.

250 Kč / 45 Min

Výcvik se zvěří

450 Kč / 45 min

Výcvik výstavního postoje a pohybu ve výstavním kruhu.

200 Kč / 45 Min

Venčení

Od 150 Kč

Hlídání u nás

Od 500 Kč

Hlídání u majitele

Od 600 Kč

Kde se přesně nacházíme?

Domluvte si schůzku

Většina psů je vycvičených svými majiteli. Existuje mnoho různých úrovní výcviku psů, a je jen na vás, kolik energie budete chtít do této oblasti investovat.

Formulář

Budeme se vám snažit co nejdříve odpovědět.